Doxa Óra Árak

Magyar Kézilabda Válogatott - Kézilabda Eb: Kikapott Izlandtól És Kiesett A Magyar Válogatott - Sportfaktor

Mon, 12 Sep 2022 16:36:02 +0000
party-villa-rendezvényház

A magyar férfi kézilabda-válogatott március 19-én Gummersbachban, egy nappal később Kasselben lép pályára Németország ellen felkészülési mérkőzésen. Chema Rodríguez szövetségi kapitány betegség miatt nem számíthat Győri Mátyás, Rosta Miklós és Sunajko Stefan játékára – írja az MKSZ. Szöllősi Szabolcs bekerült a magyar válogatott keretébe (Fotó: Kovács Anikó/MKSZ) Férfi kézi: változások a németek mieink ellen készülő keretében A három játékos helyére két beállót, Szöllősi Szabolcsot (Dabas) és Vajda Hubát (Fejér-B. Á. L. Veszprém) hívta meg Chema Rodríguez. Mint ismert, Lékai Máté egészségügyi, Bánhidi Bence és Bodó Richárd családi okok miatt, Bóka Bendegúz pedig sérülés miatt hagyja ki a németek elleni két találkozót. A MAGYAR VÁLOGATOTT TAVASZI PROGRAMJA Felkészülési mérkőzések Március 19., 16. 15, Gummersbach: Németország–Magyarország Március 20., 17. 15, Kassel: Németország–Magyarország Világbajnoki selejtezők Április 13. : Litvánia–Izrael előselejtező győztese–Magyarország Április 16. : Magyarország–Litvánia–Izrael előselejtező győztese A párharc győztese jut ki a 2023. januári, lengyel-svéd közös rendezésű világbajnokságra.

1. Magyar férfi kézilabda-válogatott | Szeged Ma
  2. Facebook
  3. Több meghatározó játékosa nélkül készül a kézilabda-válogatott Izrael ellen - Infostart.hu
  4. Olimpiai menetrend
  5. Meccsei

Magyar férfi kézilabda-válogatott | Szeged Ma

Egyéni sportok Békéscsabáról a fővárosba igazolt a vb-bronzos atléta 2017. 18:40 A Budapesti Honvédban folytatja pályafutását Baji Balázs.

Facebook

magyar kezilabda valogatott

Olimpiai menetrend

magyar kézilabda válogatott férfi

Meccsei

Külföldi foci Csütörtöki közvetítések: oroszóra Norvégiában és Európa Liga 2017. 11. 23. 07:30 Hét labdarúgó Európa-liga-mérkőzésből csemegézhetünk, női kézilabdásaink pedig az oroszok ellen hangolnak a vb-re. Egyéni sportok Vívás: hatszáz versenyző az ob-n, fókuszban a budapesti vb 2017. 22. 15:25 Több nevezési rekord is megdől a vívók hétvégi országos bajnokságán, míg az 55 éves múltra visszatekintő Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard világkupát december első … Egyéni sportok Vívás: Rédli András alaposan megszurkálta a fiatalokat 2017. 13:35 Nyolc év után nyert ismét világkupa-versenyt Rédli András, aki szerint a megfiatalított magyar párbajtőr-válogatottnak ott a helye a 2020-as tokiói olimpián. Egyéni sportok Vizes reménységek ötkarikás útját segíti a tehetségprogram 2017. 11:15 Benyó Máté vitorlázó, Németh Nándor úszó és Varga Ádám kajakos egyaránt olimpiai részvételről és sikerekről álmodik: Tokióban, de legkésőbb Párizsban … Egyéni sportok Aranyos magyar nyitány az U23-as birkózó vb-n 2017.

Egyéni sportok Közvetítések: magyar érmekre várva 2019. 08. 22. 07:30 A szegedi kajak-kenu világbajnokságon és a budapesti junior úszó vb-n is joggal reménykedhetünk csütörtökön magyar érmekben. Egyéni sportok Közvetítések: folytatódik a budapesti junior úszó-világbajnokság 2019. 21. 07:30 Az úszás mellett látható lesz a képernyőn a Ferencvárost búcsúztató Dinamo Zagreb Bajnokok Ligája-selejtezős play off mérkőzése a norvég Rosenborg ellen. Csapatsportok Kézilabda: világbajnoki ötödik az U19-es válogatott 2019. 18. 16:10 Az ötödik helyen végzett a Szkopjében rendezett U19-es világbajnokságon a korosztályos magyar férfi kézilabda-válogatott, miután a helyosztón 31-20-ra legyőzte Franciaországot. Csapatsportok Kézilabda: ötödik helyért mérkőzik a világbajnokságon az U19-es válogatott 2019. 17. 16:45 A magyar férfi U19-es válogatott legyőzte Spanyolországot és így az ötödik helyért mérkőzhet a Szkopjében rendezett világbajnokságon. Csapatsportok BREAKING: EURÓPA-BAJNOK AZ U17-ES NŐI KÉZILABDA-VÁLOGATOTT!!!

Veszprém), Győri Mátyás (Grundfos Tatabánya), Hanusz Egon (TVB Stuttgart) Beállók: Rosta Miklós (Pick Szeged), Sipos Adrián (Telekom Veszprém), Szöllősi Szabolcs (Dabas KC VSE), Topica Petar (Balatonfüredi KSE) Balátlövők: Bodó Richárd (Pick Szeged), Ligetvári Patrik (Telekom Veszprém), Szita Zoltán (Wisla Plock) Balszélsők: Bóka Bendegúz (Balatonfüredi KSE), Sunajko Stefan (Grundfos Tatabánya) Nyitókép: Pixabay

… Kijutott a januári, franciaországi férfi kézilabda-világbajnokságra a magyar válogatott, mivel a selejtező veszprémi visszavágóján is legyőzte a szerb csapatot. … Ismét külföldi szakembert nevezett ki a Magyar Kézilabda Szövetség a férfi válogatott élére: az Eb-t követően távozott Talant Dujshebaev-et az MVM Veszprém spanyol mestere, Xavi Sabaté váltja. … Nem sikerült elérnie előzetes célját a lengyelországi kézilabda Európa-bajnokságon a magyar férfi kézilabda-válogatottnak: a nemzeti csapat csupán a 12. helyen zárta a tornát, így lecsúszott az olimpiai kvalifikációs tornáról, egyúttal ezzel eldőlt, … Nem tudta elérni az Európa-bajnokság előtt kitűzött célját a magyar férfi kézilabda-válogatott: a mieink a tizenkettedik helyen zártak a kontinenstornán, így nem érték el az olimpiai kvalifikációs tornára feljogosító helyet, így a…

1. Magyar kezilabda valogatott
  2. Diós marlenka recept
  3. Magyar női kézilabda válogatott
  4. Magyar kézilabda válogatott férfi
  5. Gyed bruttó nettó kalkulátor 2022
  6. Pályázati levél minta
  7. Minecraftos torta képek nőknek