Doxa Óra Árak

Várda Labdarúgó Akadémia — Várda La - Dvtk Mérkőzések - Dvtk

Wed, 07 Sep 2022 19:50:17 +0000
porlasztócsúcs-hiba-jelei
Persze, Szélesi Zoltán együttese is bizonyította már, hogy képes jól teljesíteni magasan rangsorolt válogatottak ellen, a téli, spanyolországi felkészülés során 5-2-re legyőzte a szintén elitkörös svájciakat, majd a visszavágón 2-2-es döntetlent játszott egymással a két csapat. – Kialakult a végleges keretünk, amelyben több olyan labdarúgó is helyet kapott, aki a spanyolországi összetartáson nem lehetett velünk. Ez az oka, hogy egyeseknél még vannak taktikai szinten lemaradások, de azért dolgoztunk keményen az elmúlt bő egy hétben, hogy azonos szintre hozzuk a játékosokat – nyilatkozta az -nak Szélesi Zoltán. Nehéz csoportban szerepelünk, az ellenfeleink mindegyike nagyon erős csapat, a görögök és szlovákok is több kiemelkedő eredményt értek el az elmúlt időszakban, a hollandokat pedig aligha kell bárkinek bemutatni, elég annyit mondani róluk, hogy ők nyerték meg a két legutóbbi U17-es Eb-t. – Ami a saját csapatomat illeti, a motiváltsággal nincs gond, a játékosok nagy odaadással tették eddig is a dolgukat, az utolsó napokban a taktikai elemek csiszolása volt napirenden, próbáltuk kialakítani azokat az automatizmusokat, amelyek segítik tudatosabbá, gördülékenyebbé tenni a játékunkat.

Várda labdarúgó academia nacional

Az első félidőben a kapkodás és a ki nem kényszerített technikai hibák miatt túl sok labdabirtoklás-váltás alakult ki, ami nem kedvezett a játékunknak. A második félidőre úgy érzem, megnyugodott a csapat, ennek köszönhetően többet tudtuk birtokolni a labdát és hatékonyabbá vált a játékunk. A mérkőzés második félidejében nyújtottak alapján szerintem megérdemeltük a győzelmet. Gratulálok a játékosoknak, az egész csapat jól teljesített. MLSZ Országos U14 Kiemelt csoport 6. forduló Az U14 -esek még alig értek haza a romániai tornáról, máris bajnoki meccsen léptek pályára a DVTK ellen. Már a mérkőzés elejétől kezdve szinte folyamatosan a diósgyőri térfélen zajlott a játék. A DVSC nyomást gyakorolt a vendégek védelmére, és sorra dolgozta ki a nagyobbnál nagyobb helyzeteket. Az első félidőben Nyikos Botond duplázni tudott, de egy debreceni védelmi hibát követően a DVTK is betalált egyszer. A fordulás után Kóka Krisztofer Kevin növelte háromra a hazai gólok számát. A végjátékban ugyan még tudott szépíteni a Diósgyőr, de a Loki-siker nem forgott veszélyben, a mieink taktikailag érett játékkal 3-2-es győzelmet arattak.

Békéscsaba 1912 Előre SE – Várda Labdarúgó Akadémia

2022. 07 19:09:53 A történelmi diadal titka: a kék-fehérek nemcsak egy csapatot, hanem egy családot alkottak. 2022. 05 11:03:12 THURY GÁBOR Átok ült a magyar futballistákon a tizenegyeseknél, el is úszott a továbbjutás a "farkasok" ellen 1972-ben.

A résztvevő csapatokat a szervezők két hármas csoportba sorolták, a csoportmeccseket szombaton, a helyosztókat (az azonos helyen végzettek játszanak az ötödik és a harmadik helyért, valamint a végső elsőségért) vasárnap rendezik. A kétszer harminc perces meccsek helyszíne a Várkerti Sporttelep műfüves pályája. A nemes összecsapást dr. Seszták Miklós kormánybiztos, a térség országgyűlési képviselője, valamint Bíró Gábor, a kisvárdai önkormányzat kulturális- és sportbizottság elnöke nyitották meg. Csoportbeosztás. A csoport: Várda LA, Legia Warszawa (lengyel), Sahtar Doneck (ukrán). B csoport: Puskás Akadémia, Munkács FA (kárpátaljai), Dinamo Kijev (ukrán) A menetrend Szombat. 9. 30: Várda LA–Legia Warszawa. 11. 00: Puskás Akadémia–Munkács FA. 12. 30: Legia Warszawa–Sahtar Doneck. 14. 00: Munkács FA–Dinamo Kijev. 15. 30: Várda LA–Sahtar Doneck. 17. 00: Puskás Akadémia–Dinamo Kijev Vasárnap. 10. 00: az 5. helyért. 30: a 3. 13. 00: döntő

2022. 03. 20. 10:00 Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC Várda Labdarúgó Akadémia 2022. 10:30 DVSC 2022. 11:00 DEAC 2022. 11:45 DVTK 2022. 27. 11:30 Kisvárda Várkerti Sporttelep BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2022. 04. 10:00 2022. 10:40 2022. 11:20 2022. 12:55 2022. 23. Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep 2022. 05. 21. DVTK Edzőközpont Várda Labdarúgó Akadémia